Dream on.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Log in

I forgot my password

Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

[ View the whole list ]


Most users ever online was 127 on Tue May 14, 2019 6:21 pm
Latest topics
» Вашите форуми //реклама//!
"The Silver Beach" Icon_minitimeTue Jun 05, 2012 12:49 pm by Jessica Parker

» Where is my RPG buddy?
"The Silver Beach" Icon_minitimeSat Apr 07, 2012 9:11 am by Jessica Parker

» Дървеният кей.
"The Silver Beach" Icon_minitimeTue Apr 03, 2012 4:45 pm by Alexis Fierce

» Масово рп ?!?
"The Silver Beach" Icon_minitimeMon Mar 26, 2012 7:37 pm by Max Harvey.

» Скитница - Стефани Майър
"The Silver Beach" Icon_minitimeMon Mar 26, 2012 4:48 pm by If You Catch Me

» Книги от детството... ♥
"The Silver Beach" Icon_minitimeMon Mar 26, 2012 11:05 am by Jessica Parker

» Here's me and my rhymes ... immersed in the life and death...
"The Silver Beach" Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 5:13 pm by Jessica Parker

»  Отговори на въпроса с въпрос
"The Silver Beach" Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 3:37 pm by Jessica Parker

» Целувка, шамар, прегръдка
"The Silver Beach" Icon_minitimeSun Mar 25, 2012 3:37 pm by Jessica Parker


"The Silver Beach"

3 posters

Go down

"The Silver Beach" Empty "The Silver Beach"

Post by Max Harvey. Thu Mar 08, 2012 9:57 pm

"The Silver Beach" 005494583
Max Harvey.
Max Harvey.
.. wild hearts can't be broken ..

Posts : 195
Join date : 2012-03-08

Try to be someone else
Професия :: Фалшификатор ;; Анархист ;; Кино оператор.
Лик :: Jensen Ackles.

https://dream-on.forumotion.net

Back to top Go down

"The Silver Beach" Empty Re: "The Silver Beach"

Post by Jessica Parker Wed Mar 21, 2012 1:51 pm

Забързаните ми стъпки глухо отекваха в тъмната тиха улица. Колкото и да се правех на безстрашна наистина от една страна се плашех от тъмното. Чух глас и трескаво се обърнах на зад. Някакви момчета се смееха на висок глас залитайки във всички познати посоки. Или се бяха напили или дрогирали...а може би и двете. Отново се извърнах напред и с още по бърза крачка се запътих към светлината. Улицата на, която излязох бе осветена от множество лампи. Беше доста оживено и изпълнено с настроение място. Без особено да му мисля поех на ляво минавайки покрай всякакви магазини, ресторанти, дискотеки... Сребърна табела с надпис "The silver beach" привлече вниманието ми. Вероятно бе клуб. Замислих се за задълженията си и за това, че утре все пак имах работа, но тези мисли бързо бяха заменени от желанието да вляза в клуба. Без да чакам на опашката уверено застанах пред охранителя, който поиска личната ми карта. Подадох му я и когато ми я връчи отново с наперена походка го подминах влизайки в клуба. Основните цветове бяха сребърно и синьо. Имаше адски много хора и всичко бе пълно. Леко разочаровано се запътих към бара търсейки си място. Някаква блондинка с оскъдни дрехи стана с мъжа до нея и аз побързах да заема единя стол. Поръчах си Маргарита и извадих кутията с цигари от джоба си. Запалих си една и отпих от коктейла си, който бе донесен туко що. Постоянно забелязвах погледите, които ми подмятаха мъжете, но не обръщах внимание на никой от тях. Вероятно бяха породени от тоалета ми. Обърнах се към тълпата от танцуващи хора оглеждайки ги без цел. След няколко минути отново се обърнах заглеждайки се в бутилките с алкохол зад бара.
Jessica Parker
Jessica Parker

Posts : 106
Join date : 2012-03-11
Age : 26
Location : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Try to be someone else
Професия :: Да разрушавам връзки и разни материални неща... :ДД
Лик :: Nina Dobrev

Back to top Go down

"The Silver Beach" Empty Re: "The Silver Beach"

Post by Патрик Персивал Wed Mar 21, 2012 2:19 pm

Влизането в нощния клуб беше не по- малко странно и в същото време някак лесно. Едва ли някой друг водеше дъщеря си тук, която, забележете, направо си падаше по мляко на прах и дори препиваше с него. О, от време на време дори си позволяваше да прекалява с какаото и плодовите пюрета, а й се случваше и да сгафи в памперса, но нали затова го имаше на дупето си? Е, поне, ако си устройваха конкурси за най- млад участник в секси танц, Зоя определено щеше да спечели, постоянно се движеше и подскачаше в кенгурото, явно превъзбудена от посещението си на място за големи, пък сто процента беше и най- младият посетител, освен, ако нямаше някое неродено бебе в голямото лъскаво помещение.
Красивите й очи шареха насам- натам, следейки интересните светлинки, които представляваха просто прожекторите, осветяващи на прекъсвания тълпата, показвайки разгорещени, женски тела и жадните погледи на дърти чичковци, които сигурно си мечтаеха да докосват подобни талии и женствени черти. А някои жени просто нямаха представа как щяха да си изпатят. Знаеше подобаващо прекрасната схема на отвличания, която се следваше всеки път толкова успешно. Поне две- три щяха да изчезнат безследно към края на нощта, ако по някакво тяхно си усмотрение не успееха да се измъкнат. След светлините, по- интересното бяха звуците на странната песен от почти несъразмерни тактове, достигащи до ушите й, но и това не представляваше проблем.
Патрик предвидливо притискаше с длани ушенцата й, когато минаха покрай една от колоните. Подмина я с тежка крачка и се приближи до бара. Настани се на, може би, единственото свободно място и намести Зоя в скута си. Тя от своя страна беше страшно впечатлена и ръчичките й се протегнаха напред, хващайки една от подложките за чаши върху огледалния плот. Заигра се с нея, сякаш беше най- забавното нещо на света.
-Двойно уиски без лед.- опита се да надвика музиката Патрик, докато барманката го гледаше някак учудена.
-А прясно мляко ще искате?- опита се да се подиграе тя, но в същия момент погледа му сякаш пламна и тя се отдалечи, за да изпълни поръчката без да се опитва да го ядосва много.
-Тази какичка май се опита да ни се подиграе, малка Зоя.- погаделичка бебето с палец по коремчото, а то подскочи изведнъж в скута му, сякаш ей сега щеше да стане да танцува.
Патрик Персивал
Патрик Персивал

Posts : 15
Join date : 2012-03-20

Back to top Go down

"The Silver Beach" Empty Re: "The Silver Beach"

Post by Jessica Parker Wed Mar 21, 2012 2:42 pm

Съвсем се бях улисала в мислите си загледана в бутилките зад бара. Изведнъж някакъв мъж се настани до мен. Повдигнах една от перфектните си вежди не откъсвайки поглед от него...или по точно от това в ръцете му. Завъртях глава към питието си чудейки се дали не съм пила прекалено много.
Отново се обърнах гледайки малкото дете в ръцете му.
-Или аз съм се напила прекалено много, или просто Вие сте луд. - отбелязах не отделяйки поглед от чаровното бебешко личице.
-А ако съм убедена, че все още не съм изпила дори първото си питие, то тогава е второто. - казах премествайки очите си върху тези на мъжа. Бе по-трудно от колкото си мислех да определя възрастта му. Със сигурност не бе на повече от тридесет, но не можех да кажа и точно на колко беше. Изглеждаше млад, и въпреки това достатъчно зрял за да се грижи за дете. Чувствах се объркана. За първи път виждах такова нещо. Честно казано на негово място не бих довела дете тук. Извърнах се и побързах да изгася цигарата от, която не бе останало много. Изпих на един дъх Маргаритата и си поръчах нова. Обърнах се отново впивайки поглед в детето.
Jessica Parker
Jessica Parker

Posts : 106
Join date : 2012-03-11
Age : 26
Location : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Try to be someone else
Професия :: Да разрушавам връзки и разни материални неща... :ДД
Лик :: Nina Dobrev

Back to top Go down

"The Silver Beach" Empty Re: "The Silver Beach"

Post by Патрик Персивал Wed Mar 21, 2012 3:06 pm

-От време на време ми се случва да откачам.- призна си Патрик, накланяйки главата си на една страна, избягвайки леката светлина, която въпреки това заслепяваше погледа му.
Огледа повече от обстойно дамата, както би направил всеки един себе уважаващ се мъж с наклонности към женския пол. Не можеше да не отбележи, че изглеждаше прекрасно и сигурно нямаше да й прости още сега, в дискотеката, но за жалост или не, водеше малката таткова принцеса със себе си. Нямаше как да си позволи младежки дивотии в момента. Но пък по- късно... кой знае. Зоя бе свикнала да заспива в ранните часове на деня, около два- три, което може би никак не беше здравословно за дете на няма и годинка, но татковия режим съвсем я объркваше и не й позволяваше по- нормално заспиване. Трябва да отбележа, че русокосото момиченце заспиваше с доста агресивни песнички, които слушаше тате или пък някоя от онези приказки за какички, попаднали в ръцете на големите зверове. Често просто заспиваше, докато слушаше разговорите му по телефона или пък го виждаше как уморено се поклаща напред- назад в опита си да поклаща легълцето й, за да я успи в края на тежкия ден и скорошното начало на новия.
Бебето се опита да остави подложката обратно на плота и да протегне ръцете си през него като голям човек, но не се получи, затова пък си намери много по- забележително занимание като това да оглежда събеседничката на Патрик преценяващо и отново с чаровна усмивка на устничките си.
-Но защо по- точно мислите, че съм луд?- попита Патрик с усмивка, почти също толкова идентична като тази на Зоя. Нямаше спор, че е негова дъщеря.
Патрик Персивал
Патрик Персивал

Posts : 15
Join date : 2012-03-20

Back to top Go down

"The Silver Beach" Empty Re: "The Silver Beach"

Post by Jessica Parker Thu Mar 22, 2012 2:57 pm

Защо? Защо?!? - мисълта нахлу в главата ми и ме накара да се загледам с наклонена на ляво глава в мъжа.
-Кой по дяволите ходи с дете в нощен клуб? - със странно изражение попитах.
Май на истина е луд. - отново мисъл завзе вниманието ми.
За пореден път насочих погледа си към детето. Имаше руса косичка и наистина красиви очи.
Усмивката и бе лъчезарна и правеше детското и личице още по-красиво. Мъжът също се усмихна и вече нямах съмнение, че детето е негово. За миг загледана в очите на детето и на моето лице се появи усмивка, но след като се осъзнах какво правя бързо отместих поглед встрани. На лицето ми отново се бе настанило онова безизразно, но някак надменно и студено изражение.
Jessica Parker
Jessica Parker

Posts : 106
Join date : 2012-03-11
Age : 26
Location : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Try to be someone else
Професия :: Да разрушавам връзки и разни материални неща... :ДД
Лик :: Nina Dobrev

Back to top Go down

"The Silver Beach" Empty Re: "The Silver Beach"

Post by Патрик Персивал Thu Mar 22, 2012 8:04 pm

-О, тя адски много се забавлява.- констатира Патрик неразбиращо.
Ума не му побираше какво чак толкова необичайно имаше в цялата работа. Беше съгласен, че това не са места за бебета, но когато нямаше друг избор и определено трябваше да върши работата си, какво можеше да се направи по въпроса, освен да я вземе със себе си. Ужасът да я оставя сама с някой чужд човек все още не беше отминал предвид условията, при които работеше, това може би беше възможно най- убийствения вариант. Предпочиташе да я чувства близо до сърцето си и да може да долепя буза до нейната в онези щастливи моменти, които го караха да се радва на живота.
-Проблем става единствено, когато й се доспи, но днес няма такава опастност. Спа, докато пътувахме насам.- прокара пръстите си през ръсата й косичка, изглеждаща толкова здрава на вид и все пак по бебешки мекичка.-Разберете ме, не мога да я оставям самичка.
Когато питието му дойде, Патрик посегна към него преди бебето да се е изкушило да протегне ръце и да поиска. Имаха наистина големи проблеми с искането и даването. Обикновено Зоя искаше, а Патрик трудно отказваше и в последствие даваше, затова често засмукваше топнатия му в подобни течности пръст, а после се мръщеше на нетипичния им вкус, който не й се нравеше. Повдигна кристалната чаша и я наклони леко към Джесика.
-Предложение за какво ще пием?- пусна една флиртаджийска усмивка срещу й, чакайки отговор.
Патрик Персивал
Патрик Персивал

Posts : 15
Join date : 2012-03-20

Back to top Go down

"The Silver Beach" Empty Re: "The Silver Beach"

Post by Jessica Parker Sat Mar 24, 2012 9:11 am

Нима? - как бе възможно едно бебе да се забавлява? Е, освен на светлините не разбирах какво му бе забавното.
Това дете няма ли си майка? - запитах се ала само мислено тъй като не исках да създавам неудобни ситуации в случай, че наистина си нямаше.
-Името ми е Джесика между другото, но на истина предпочитам Джеси, Джес... - прибавих и се загледах отново в момиченцето.
-Не е нужно да е сама...нали? Има толкова хора, които гледат деца... И все пак това си е ваша работа. - допълних с лека усмивка.
-Предложение за какво ще пием? - попита събеседникът ми. Усмивката, която плъзна по устните му ми се стори някак флиртаджийска, но не обърнах особено внимание на това.
-Нали вече пием? - посочих с поглед питието му, а своето повдигнах леко нагоре разклащайки зеленикавата прозрачна течност в чашата.
Jessica Parker
Jessica Parker

Posts : 106
Join date : 2012-03-11
Age : 26
Location : Там където желаеш да си, но не можеш да бъдеш...

Try to be someone else
Професия :: Да разрушавам връзки и разни материални неща... :ДД
Лик :: Nina Dobrev

Back to top Go down

"The Silver Beach" Empty Re: "The Silver Beach"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum